Thierry Henry, closcia internaziunale

 PERTU SANTU
Ghjovi u 19 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
GLORIA A TE O HENRY.E CHE TU CAMPI CEN'ANNI .....PER SALVA A SCUADRA DI FRANCIA .
 darku vadoru
Ghjovi u 19 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
vigliacca, ladra, falsa, pretensiunata, pessima, disunesta, schifosa, goffa...

stu macciu di l'Equipe de France hè veramente u spechju di a Francia di Sarkozy.
 trap
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
da leghje nant'à a gazzetta :
 trap
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
qui :
 francesca
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]

Sapete ciò ch'elli li dicenu l'Irlandesi?

WHAT A FAIR FOOT !
 KÜG
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
un grand' omu disse tandu : "NICK LE FOOT".
 estrimei
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
o ghjente siate onesti! a regulla principale di u ghjocu a ballò he di vince, 'nde i prufeziunalli hè vince i matci per vince i soli .
e voi poveri disgraziati date i vostri soli e a vostra passione a sta scruccuneria organisata.
in Corsica , mi pare chi si ghjocu a ballò PRUFEZIUNALE un ci ne era, a dignità di a Corsica un seria micca tocca e vinceriamu soli ...
 coccoriccò
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
Zittate, tutti quant'è vo site. Sicura ch'ellu hà fattu bè stu curciarellu d'Henry.
 Allo n'sù
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
Deupis "la mano de dios" est arrivée la main de la République
 Allo n'sù
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
(errata corrige) après "la mano de dios" est arrivée la main de la République
 gù
Venari u 20 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
in pienu dibattitu nant'à "l'identité nationale", u capitanu di l'equipe de france chi arruba u macciu, cù un presidente chi dice "l'important c'est de se qualifier, peu importe les péripéties"...

...futte bè !
 Culomba
Sàbatu u 21 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
Eiu di u foot mi n'infuttu , ma mi sò lasciatu dì chì un hè un fattu eccezziunale ciò chì s'hè passatu è chì mancu l'Irlandesi duvianu esse ghjunti à stu livellu di qualificazione, seria dinù per via d'una colpa cusì...
 coccoriccò
Luni u 23 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
Tamanta brea per un macciu. Eiu mi ricordu di tanti macci arrubbati à u sporting quand'ellu ghjucava fora. Eranu dicine di punti in menu. Quantu ci ne serà statu "penalties" imaginarii o sclusione di ghjucatori bastiacci? è quì si ne face un piattu per una manu ? è tutti sti forighjochi ("hors-jeu") fischjati o micca? Mese fà Marseglia contr'à Zurigu, avete vistu a seconda reta di l'OM ? Tandu eranu pari (1 à 1) ? Eccu, ch'ella sia a Francia o u restu, u ballò ferma u ballò, cù i so arrubbecci è e so inghjustizie ...
 erin go bragh
Dumenica u 29 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
Thierry Henry hè bè un falsu internaziunale ...averianu fattu megliu di ghjucà torna stu macciu .
I media francesi ùn so' micca pronti à ricunnosce ch'ellu c'hè statu un arrubecciu francesu ....i francesi sarianu stati à u postu di l'irlandesi ,l'averiamu intesi
parechji mesi ....Piccatu par l'irlandesi !è aspittemu a tribbia ch'elli si pigliaranu di sicuru ,à u prussimu mundiale.

U vostru nome :


U vostru email :
 (micca publicatu)


Missaghju
Signale embed   Annulà ò
A vostra video sarà affissata sottu à lu vostru post.