Chì dice Sarko à Loulou Colombani ?

 Brucca
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
Casse toi pauv'con
On va nettoyer la racaille keurse au kärcher
 estrimei
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
-o Nicula', i solli i c'hai dati, ma si sò tutti lampati , avà dalli a mè ! un vedi ? u bisognu c'he!
- Loulou , u m'amicu , un t'impenseri , so qui ! a sai ch'o sò di parulla....!
 fdsea
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
- "putain Nicolas tu m'avais promis la chambre il y a 3 ans déjà..
- arrètes tes conneries loulou et laches moi !"
 KÜG
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
"ça, c'est la légion d'honneur ???!"
 Gûg
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
-Oh, putain, nini, tu vois pas la gueule que j'ai....! j'ai la chiasse, chaque fois que je viens dans le sud, j'ai les collites et après...mi scappa a cagarella!
-reprends toi mon loulou, c'est pas les collites, c'est moi qui t'ai encore mis le doigt dans le cul, fais comme tu fais toujours : serres les fesses et attends qu'çà passe....
 PERTU SANTU
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
O loulou un'vogliu più vedé cacati di é to vacciné in'antu a stradé in' dué passu eiu,sino t'aghiù da metté dui cazzotti in' du musu ,ai capitu ???

Aio o Nico un so é méié é vaccche ; a postu ché tu mi dai soldi in primé per vacche,un ti vacciu micca schersu!!!!
 Bustanichichju
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
_ Dites-moi maître, pour mon....
_ C'est fait !
_ Ah ! Merci mon cher maître ! Et quand l'aurai-je ?
_ La s'maine dernière...
 colombani
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
- oh loulou m'hai chjamatu 400 volte ******** (le canard enchainé )
- perchè un mi rispondi mai
- si una vera croce!!!!!!!! mi chjami sempre in pienu cunsigliu....
- aio dami un antru numaru....
- mancaria!!!!!
 montana
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
o loulou tu stampes?
 linguaccia
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
Oh ! Niculà ti e piaciutu u prisuttu di l'altra sera, ci ne poi cummandà pè i pranzi di l'elisea,.....
 linguaccia
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
Mà chi dice esatamente l'articulu di "u canard" ?
 U troppu stroppia
Venari u 5 di Farraghju 2010

[Ignorer]
Sarko : ' Loulou, je t'avais dit de ne pas toujours être pendu au téléphone avec les RG, 400 coups de fil en 1 an sur 4 numéros leur appartenant, ça va finir par se remarquer, bonjour la discrétion ! ' *

Loulou :' Mà Sarko, tenendu contu di e fine di simane è di e feste, ùn so chè dui colpi di filu u ghjornu ! Cumu si puderà fà par difende l'agricultura corsa senza esse in cuntattu permanente incù a pulizza ? E chi po fà ? Soga Ghjuvan' Cristofanu ùn hà scuntratu à Squarcini per difende a SMS ? Dà mi u numaru di u squale è ùn faraghju più cacà i so sbiri. '

* Vede u Canard Enchaîné di u 27 di ghjennaghju pagina 3, articulu : 'l'attentat d'un juge contre Sarko' è dumandà l'avucati di u prucessu Ruggeri.
 OBAMO
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]

- o Niculà, ai prumessu à Giacobbi è à mè ùn m'ai ancu dettu s'è tù mi metti Ministru di l'Agricultura!
- Bon, d'abord tu me lâches, ensuite t'as vu ta gueule, aiò, soyons sérieux, déjà le Coluche je ne sais pas où le foutre, alors toi...
 colombani
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
 colombani
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
articulu di canard 27/01/2010 nantu u TOC di loulou : chjama i pulizzeri
 duttore mabbulu
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
Eiu credu ch'ellu hè nurmale di chjamà i flicchi quand'omu hè presidente di un sindicatu agriculu. Hè vera chì chjamà più d'una vollta à ghjornu pare à pena troppu. Vole dì chì ancu quandu site militente di Corsica Libera pudete avè cuntatti cù a pulizza. "la morale de l'histoire c'est qu'il n'y a pas de morale" diceria Sarko u so amicacciu ... Eviva a lotta ...
 Fium'orbu
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
J'adore la Figatelle !
 circinelludiguagnenativupeliguagnesusosanguaversatu
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
ùn hè micca loulou chi chjama a pulizza, so i RG chi chjamani quandu ci hè un' occupazioni...! Solu quiddi ch'ùn facini nunda ùn la sanu micca...
tante grazie à a piazzetta di lascià passà tanti missaghji in francesu è cusì goffi...
 Per ride
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
_O Nicolas ! tu as vu on a fait comme tu as dit !

_ Je sais je sais Loulou, mais pour la récompense attend encore un peu!
 duttore mabbulu
Sàbatu u 6 di Farraghju 2010

[Ignorer]
O Circinè, s'e capiscu bè, loulou ùn hè micca un agente di u statu? Tantu megliu ...

U vostru nome :


U vostru email :
 (micca publicatu)


Missaghju
Signale embed   Annulà ò
A vostra video sarà affissata sottu à lu vostru post.