Aspettendu u figatellu...

 anto
Marti u 2ndu di Nuvembre 2010

[Ignorer]
L'antichi cumminciavanu a tumbà i porchi in santa Lucia (u 13 di dicembre ) ,ma éra forse pè via di a températura piu fresca a ss'ebica !Oghje si tomba tuttu l'annu ma u gustu un'hè piu quellu !
 Figatellix
Marti u 2ndu di Nuvembre 2010

[Ignorer]
Hum, cusì bonu una salcicia à u focu di legnu... o di rumenzula!
 L'Isulanu..
Marti u 2ndu di Nuvembre 2010

[Ignorer]
Mi pare in stu mumentu chi a piazzetta sia pocu ispirata, i sugetti so menu polemichi..serà a stanchezza o forse una prossima "OPA" di 24 ore..chi vole ripiglia u "spiritu" d'urigine di stu Blog..... tenite forte o amichi...!!
 per ride
Marti u 2ndu di Nuvembre 2010

[Ignorer]
Ciò ch'ellu dice L' ISULANU a pensu appena ancu eiu.

Forse chì quelli chì cuntrastanu nantu à u foru pudarianu prupone articuli (cù fotò è testu) è a squatra di A PIAZZETTA scegliaria di passà o nò (sò elli i rispunsevuli, noi sariamu l'irrespunsevuli).

Forse, forse...
 naziunali
Marti u 2ndu di Nuvembre 2010

[Ignorer]
chi putenza sti dui ghjovanni arrusti u figatellu davant'i a tanti baschicci di CRS e a faccia scuperta
magnifica foto
 babin d aiacciu
Ghjovi u 4 di Nuvembre 2010

[Ignorer]
merguez arrustita cu peneu , forse ava so a l ospidale !!
 per ride
Ghjovi u 4 di Nuvembre 2010

[Ignorer]
Mi pare chì u focu di gomme di vitture ùn sia u più periculosu, ci hè da impenseriscesi di a qualità di e salcicette chì in Francia un centu di zitelli hè statu avvelenatu da a carne puzzica sirvuta in le cantine.

Ancu eiu ùn possu magnà avendu davanti magnamerda chì facenu u passa è vene.
Ci hè da avè i turcinelli....
 Cunsulta naziunale
Ghjovi u 4 di Nuvembre 2010

[Ignorer]
Roba bella chimica no, sti giovanni vulianu fà i corsi, mà mi pare ch'elli passanu pè imbecilotti no ? I crs mi pare ch'elli si ni ridinu di sti dui zitelli..
 miccagrassu
Luni u 15 di Nuvembre 2010

[Ignorer]
So d'accunsentu cù Cunsulta naziunale ! unu di sti dui zitelli, m'ha spiegatu appena cio chi s'hè passatu e hè piuttostu una "racaille d'la té-ci ta vu" che un zitellu naziunalistu cume m'ha dettu ! enfin bwef, ch'ella si sveglia sta ghjuventù corsa !

U vostru nome :


U vostru email :
 (micca publicatu)


Missaghju
Signale embed   Annulà ò
A vostra video sarà affissata sottu à lu vostru post.