I basgiadori fora !

 Culomba
Ghjovi u 14 di Maghju 2009

[Ignorer]

è sta mane à u forum di RCFM, Antone Marielli vulia basgià i pedi di u Merre di Galeria!

Bò, ùn anderebbe sin'à stu puntu, ma u feliciteghju listessu stu merre....Ch'ellu teni forte è chì tutti i Merri seguitessinu u so esempiu.
 piratella
Ghjovi u 14 di Maghju 2009

[Ignorer]

ùn si dicerebbe micca piuttostu i "basgiarini" ?

Facciu a mo estrisoi sta sera...lol
 Piratella
Sàbatu u 23 di Maghju 2009

[Ignorer]

Sti basgi generalizati facenu pensà à l'usi Maffiosi...e dopu ci stunemu di a nostra magina fora!!! LOL
 inlamacchja
Dumenica u 24 di Maghju 2009

[Ignorer]
AH ah basta basgiacci!!! no semu micca finochji! solu a li femini e ghjustu da un basgiu!
un possu più incuntrà li mei amichi chi elli subitu mi basgiani!!! e basta strignimuci la manu e bho' ..un salutu
 donna
Dumenica u 24 di Maghju 2009

[Ignorer]
Hè vera chì issa moda di i basgi maschili hè appena strana, fora di i chjerchji stretti di a famiglia è di i fratelli di core. Eppo ùn vi ne fate, ancu per e donne, accade ch'ellu fussi propiu un castigu di basgià à certi omi… Di quelli chè no vi lascemu vulinteri. Ma un altru affare hè cambiatu : certi giovani corsi sò cusì allisciati chì ci hè da dumandassi; parenu guasi femine…
 Pariginu campulorese
Màrcuri u 27 di Maghju 2009

[Ignorer]
Autant je suis content d'entrer dans le site de "A piazzetta" pour dénoncer ce con d'Audiard et son film toujours à la con sur les corses...Autant je suis déçu de cette discussion d'un autre age!
Chi vole di questi discorsi?
Chè problema cè ch'i l'omi si bascianu ?
Tu parles d'un problème!
Ci vole evolua appena o zitteli! E vera che i francesi si bascianu troppu. U capiscu ben perchè anc' a me mi dispiacce. Ma di fa di questu tuttu un problema nun vale la penna no?
E altra dumanda...Perchè tanta sciocchezza davanti un sentimentu affettivu entre due omi?
Eu pensu che certi corsi hannu un problema cu " l'affetivu"! "
Esse omu nun vole di chè nun cè sensibilità!
E a me questa ghjente che si difende troppu dei so sentimenti, mi fa paura!

Allez...Vi basciu a tutti
 ghjuvan'paulu
Màrcuri u 27 di Maghju 2009

[Ignorer]
L'affare ùnn'é micca di basgiassi o no ! ghjè chi ua volta l'omi si basgiavanu pocu e avale tutti si basgianu...
E tutti 'ssi basgiadori credenu d'esse più corsi basgiandusi da a mane à a sera !
So' statu dispiaciutu e scuntentu assai una volta sentendu 2 turiste chi parlandu frà elle dìssenu : 'Tous ces hommes qui s'embrassent, c'est excitant...'!!!
 Colomba
Venari u 4 di Sittembre 2009

[Ignorer]

INFINE UNA RAGIO in "betonu" : ùn ci vole più à basgiassi, nè mè ancu à abbracciassi, nè menu à tuccassi a manu!!!

A GRIPPA A o ghjente!!

 U Pastore Arrabiatu
Venari u 6 di Nuvembre 2009

[Ignorer]
In paese, simu tutti parenti. Un ci basgiemu micca, ci femu "l'accolade". Un he listessa cosa !
Ch'elli ci facenu i smack, i "poutou" tutti quelli...

U vostru nome :


U vostru email :
 (micca publicatu)


Missaghju
Signale embed   Annulà ò
A vostra video sarà affissata sottu à lu vostru post.